Vážený pan Součku. Moc děkujeme za vše, co jste pro nás zařídil a v průběhu celého procesu prodeje nemovitosti obstaral. Když se vyskytli „potíže“ s kupujícím, vždy jste si zachoval chladnou hlavu a Váš pohotový úsudek byl velkou pomocí k uklidnění celé situace a k dotažení celého obchodu k úspěšnému konci. Jakmile budeme potřebovat prodat naši chalupu, určitě opět využijeme Vaše služby! 

mnoho pracovních úspěchů přejí Peterkovi – Mladá Boleslav

 

Potřebovali jsme větší byt. Najít optimální na bezrealitkových serverech nebyl problém, ale jak dál? „Zaručeně kvalitních“ kupních smluv je na internetu spousta, ale která je ta pravá? Kdy dát majiteli peníze? On je chtěl hned po podpisu, nám se zdálo bezpečné, až bude byt náš. Mnohokrát jsme slyšeli o podvodech při prodeji nemovitostí. Makléř Petr Souček nás zachránil na poslední chvíli. Trpělivě nám vysvětlil bezpečný průběh při prodeji nemovitosti, kupní smlouvu na míru obstaral u spolehlivého advokáta, zařídil bezpečnou úschovu peněz, vyřídil náležitosti na katastru. Vše rychle, srozumitelně a nebylo to drahé.

Horákovi, Mladá Boleslav.

 

 Kdybych ještě někdy prodával nemovitost, určitě doporučím pana Petra Součka. Prodej mého bytu byl pohodlný, nemusel jsem se o nic starat. Velmi oceňuji práci profesionálního fotografa, kterého pan Souček používá při prezentaci svých nemovitostí a skvělým bonusem je i servis po prodeji. Své peníze jsem dostal velmi rychle na účet a v dalších dnech i vyúčtování a odhlášení – plyn, elektřina, teplo a voda. Skvělá práce! Porovnám – li zážitky mých kolegů s jinými RK, budu Vás vřele doporučovat! 

Petr Pícha – Nymburk

 

 Poděkování a pozitivní reference je to nejmenší, co pro pana Součka za jeho služby mohu udělat  Férové jednání, vždy příjemně naladěn, o všem jsme byli pravidelně informování a za celou dobu prodeje zde nebylo žádné „hluché“ místo. Bezchybný servis nejen při prodeji, ale také po prodeji nás velmi uchvátil a doufáme, že takových makléřů jako je pan Souček bude na našem trhu co nejvíce. 

Mokrotřasovi – Bakov nad Jizerou

 

 Zdravím Vás Petře! Moc děkuji za Vaši skvěle odvedenou práci. Jsem přesvědčený, že profi-fotograf a Vaše marketingové snahy velmi napomohli tomu, že se můj dům prodal tak rychle. Doufám, že takových spokojených klientů jako jsem já, budete mít čím dál tím více! 

Milan Zíma – Mladá Boleslav

 

Dobrý den, pokud to oceníte, velmi bychom chtěli vyzdvihnout chování a profesionální přístup jednoho z Vašich makléřů. Tím makléřem je pan Souček Petr. Jeho přátelské a lidské chování je prostě skvělé. Naše rodina se ne moc dobře dohodla při prodeji dědictví a pan Souček zafungoval jako skvělý nejen obchodník, ale jako člověk. Moc chválíme jeho přehled, jednání a profesionalitu a věříme, že naše spokojené reference nejen u vás panu Součkovi přinesou další spokojené klienty do jeho profesního života. Ještě jednou moc děkujeme- 

Vondroušovi – Nymburk